Start Rok 2014/2015 Jeżyki na Przeglądzie Osób Niepełnosprawnych

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Jeżyki na Przeglądzie Osób Niepełnosprawnych PDF Drukuj Email
poniedziałek, 29 czerwca 2015 22:03, odsłon: 1962

Dzieci z grupy Jeżyków wzięły udział w V Przeglądzie Osób Niepełnosprawnych „Hajnowskie prezentacje artystyczne” zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Hajnówce. Zaprezentowały się w dwóch tańcach pokazując klimat lat dwudziestych, trzydziestych. Chłopcy w kapeluszach, białych koszulach przy muzyce z filmu Vabank zatańczyli taniec korzystając z takich rekwizytów, jak gazety i krzesełka.

Dziewczynki z wdziękiem i podrygiem w czerwonych sukienkach z czarnymi frędzelkami, w czarnych rękawiczkach i opaskach na głowie weszły na scenę w rytmie Charlestona, podczas którego do tancerek dołączyli chłopcy.
Za udział w przeglądzie przedszkole otrzymało puchar, dyplom, a dzieci medale i różne niespodzianki ze słodyczami włącznie. Udział w tego typu imprezie sprawił dzieciom wielką frajdę, jak również nauczycielkom przygotowującym przedstawienie.
Dziękujemy za zaproszenie.

 

 

Małgorzata Reduch

 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information