Start Rok 2014/2015 „Wiewióreczki” na Dzień Dziecka w Hula Kula.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

„Wiewióreczki” na Dzień Dziecka w Hula Kula. PDF Drukuj Email
czwartek, 11 czerwca 2015 21:31, odsłon: 2232

Korczak napisał: "Dzieciom potrzebna jest radość, jasność szczęścia i ciepło miłości... dajcie im zapas uśmiechów na całe życie cierniowe. Niech dzieci się śmieją, niech będą wesołe." Chcąc sprostać temu zadaniu, zabrałyśmy nasze przedszkolaki do sali zabaw Hula Kula, aby swoje święto Dzień Dziecka spędziły podczas radosnej zabawy i z szerokim uśmiechem na twarzy.

Nasze pociechy bawiły się wspaniale, nie zabrakło im siły i energii ani na momencik. Chwilą odpoczynku była owocowa przekąska  i soczek. Na koniec każdy dostał upominek. Minki przedszkolaków mówiły same za siebie, więc nie skłamiemy, jeśli powiemy, ze zabawę do udanych zaliczyć możemy.
Dziękujemy Wiceburmistrzowi Panu Andrzejowi Skiepko za ufundowanie nam autobusu, którym mogliśmy po podwieczorku szybciutko dojechać do Hula Kula.

 

Agnieszka Panasiuk-Kaczoch i Iwona Gierasimiuk

 


 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information