Start Rok 2014/2015 SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI – ZNACZKI NA MISJE !!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI – ZNACZKI NA MISJE !!! PDF Drukuj Email
środa, 10 czerwca 2015 21:18, odsłon: 4442

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedszkolaków i ich rodziny do wzięcia udziału w przedszkolnej akcji zbierania znaczków pocztowych na misje afrykańskie.  Bez większego wysiłku możemy wspólnie zrobić coś dobrego dla misji. Fundusze uzyskane ze sprzedaży znaczków są w całości przeznaczane na działalność misyjną.
Wszyscy  otrzymujemy kolorowe pocztówki i listy. Na każdej kopercie i pocztówce jest znaczek, który wcale nie musi trafić do śmietnika…

Co robić? Znaczek należy wyciąć z półcentymetrowym marginesem (jeśli jest to niemożliwe, to tak go wyciąć aby nie uszkodzić). Zebrane w ten sposób znaczki  przynosimy do naszego przedszkola i umieszczamy w miejscu zbiórki na holu ( przy tablicach eksponujących twórczość plastyczną przedszkolaków)

Przedszkolna akcja: „ZNACZKI NA MISJE” trwa do 26. 06. 2015 !!!!!!

koordynatorzy: Ula Raczkowska–Filinowicz i Bogusia Wołodkiewicz

NASZE GRUPY 2014-2015