Start Rok 2014/2015 Święto Mam w grupie „Sarenek”

Święto Mam w grupie „Sarenek” PDF Drukuj Email
czwartek, 04 czerwca 2015 17:17, odsłon: 4139

27 maja 2015 r. to wyjątkowy dzień, w którym wszystkie mamy „sarenek” uczestniczyły w przygotowanych atrakcjach. Pierwszym punktem uroczystości była prezentacja osiągnięć wokalnych i recytatorskich wychowanków, którzy brali udział w licznych konkursach. Wystąpił Dawid Filipiuk, który piosenką o listonoszu „wyśpiewał” III miejsce w XXIII Festiwalu Piosenki Przedszkolaków w Białymstoku, dziewczynki: Anastazja Gromacka, Marysia Parfieniuk, które wyróżniły się interpretacją wierszy o treści ekologicznej podczas Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Kocham, lubię, szanuję, nie niszczę, tylko recytuję”, Nikola Osipczuk i Hania Leszczyńska, które wzruszyływszystkie mamy recytacją wierszy o święcie mamy.

Piękne, poruszające piosenki o uczuciach dzieci do mamy i taty, a także tańce dopełniły podniosłą atmosferę uroczystości. Były łzy wzruszenia gości podczas występu dzieci i radość z otrzymanych prezentów, talerzyków i laurekwykonanych przez dzieci.

Po poczęstunku przygotowanym przez rodziców, wszyscy zostali zaproszeni do wspólnych zabaw przy muzyce. Najwięcej emocji wzbudziły wspólny taniec disco „Handsup” i gra na instrumentach: trójkątach, grzechotkach, drewienkach, tamburinach, bębenkach. Zabawa w „dyrygenta” bardzo podobała się mamom. Mamy nadzieję, ze będzie to też zachęta do muzykowania z dziećmi w domu.

Wszystkim Mamom życzymy samych świątecznych dni w roku!

Oprac. J.Ruszuk

NASZE GRUPY 2014-2015