Start Rok 2014/2015 Zwycięskie rodziny naszych przedszkolaków zwiedzają Muzeum w Białowieży

Zwycięskie rodziny naszych przedszkolaków zwiedzają Muzeum w Białowieży PDF Drukuj Email
niedziela, 31 maja 2015 21:53, odsłon: 4440

24 maja zwycięskie rodziny naszego przedszkolnego konkursu plastycznego „Zwierzęta Puszczy Białowieskiej”, zwiedziły Muzeum Przyrodniczo – Leśne w Białowieży. Licznie przybyli prawie wszyscy konkursowicze wraz z całymi rodzinami (z mamusiami, tatusiami, starszym lub młodszym rodzeństwem). Pod przewodnictwem pana Marka Świć, pracownika Białowieskiego Parku Narodowego, wszyscy obejrzeli innowacyjne ekspozycje prezentujące Puszczę Białowieską. Przy okazji pobytu w Białowieży, rodzice wraz ze swoimi dziećmi, obejrzeli przygotowaną wystawę swoich prac – tym razem w innej, muzealnej oprawie!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do „Sali Bartnej” przy Muzeum w Białowieży, do zwiedzenia naszej, "nowej - starej" wystawy pt. „Zwierzęta Puszczy Białowieskiej”.

Serdeczne podziękowania za organizację przedsięwzięcia kieruję do:

Dyrektora Białowieskiego Parku Narodowego pana Mirosława Stepaniuka (za życzliwy i trafny sponsoring)
Marka Świć - specjalisty do spraw edukacji (za profesjonalne przewodnictwo)
oraz pani Ewy Moroz-Keczyńskiej - kustosza Muzeum BPN (za kompetentną i serdeczną pomoc w przygotowaniu wystawy)

a także Bogusi Wołodkiewicz (naszej nauczycielce za duże zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu całego konkursu)

J. Wołkowycka

NASZE GRUPY 2014-2015