Start Rok 2014/2015 Z wizytą w kwiaciarni ,,Lawenda”

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Z wizytą w kwiaciarni ,,Lawenda” PDF Drukuj Email
sobota, 30 maja 2015 22:18, odsłon: 2076


W dniu 21 05.2015 r. dzieci z grupy „Sarenki” wspólnie z Panią Krysią i Świetlaną odwiedziły najbliższą kwiaciarnię. Właścicielka kwiaciarni pokazała nam najpiękniejsze kwiaty w różnych kompozycjach, opowiedziała dzieciom także o wielu gatunkach kwiatów oraz sposobach ich pielęgnacji, wyjaśniła, że florysta to osoba która zajmuje się sztuką układania kwiatów, dodała też – uwielbiam swój zawód.

Przedszkolaki dowiedziały się jak tworzyć kompozycje kwiatowe, zaobserwowały  powstawanie  bukietu i jak można łączyć ze sobą kwiaty. Wszyscy byliśmy oczarowani dużą ilością pięknych, kolorowych kwiatów. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało kwiatek.

                      

 

 Krystyna Czurak

 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information