Start Rok 2014/2015 ,,Sarenki” w Straży Pożarnej.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

,,Sarenki” w Straży Pożarnej. PDF Drukuj Email
sobota, 30 maja 2015 21:25, odsłon: 2105

Na wycieczce w dniu 22 05 2015 r. został zaprezentowany sprzęt pożarniczy stanowiący wyposażenie jednostki Straży Pożarnej w Hajnówce. Oglądaliśmy różne wozy strażackie, sprzęt do gaszenia pożarów i udzielania pierwszej pomocy  medycznej osobom poszkodowanym w pożarach, wypadkach komunikacyjnych i powodziach. Dzieci mogły usiąść w wozie strażackim, przymierzyć hełm strażacki. Obejrzały zjazd po rurze strażaków podczas próbnego alarmu, stroje i sprzęt używany podczas akcji.


Dowiedziały się że, strażakiem może być osoba: zdyscyplinowana, z dobrą kondycją fizyczną, pragnąca nieść pomoc innym. Dzieci opanowały również niezbędne umiejętności jak alarmować i zachowywać się w przypadku zagrożenia pożarowego. Utrwaliły sobie numer Straży Pożarnej 998 i numer alarmowy 112.
Na zakończenie wycieczki wykonano pamiątkowe zdjęcie.


              

     Krystyna Czurak

 

 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information