Start Rok 2014/2015 „Dzień Matki” w naszym przedszkolu

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

„Dzień Matki” w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
piątek, 29 maja 2015 23:07, odsłon: 2298

W dniu 27 maja w Przedszkolu w grupie żubrów odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały  rodzicom część artystyczną.Dzieci ubrane w stroje  pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i składały życzenia. Do muzyki pt.”Medytacja słońca” przedszkolaki tworzyły w powietrzu kontury wzrastających kwiatów i serc, poczym wymownym gestem posyłały je swoim mamom. W wyjątkowej atmosferze wspaniale odgrywały swoje role. Niejednej mamie łza zakręciła się w oku.

Była to wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i zadumy. Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły swoim mamom własnoręcznie wykonane prezenty i laurki.
Po części oficjalnej, poszczególne grupy wraz z mamami wykonały prace plastyczne: „pszczółki” wypełnione kaszą bądź ryżem. W rytm muzyki dzieci potrząsały wykonanymi przez siebie zabawkami. Zakończono obchody programem prozdrowotnym dotyczącym jedzenia: „co warto jeść?”. Nasza grupa stworzyła miejsce spożywania zdrowych posiłków: owoców winogron, banany, kawałki arbuza i owoce cytrusowe oraz napojów herbat owocowo- ziołowych i lemoniady. Na koniec otrzymały „paszporty” z etykietkami poszczególnych dań.

 

M. Czekańska, U. Raczkowska-Filinowicz, B. Wołodkiewicz

 

 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information