Start Rok 2014/2015 ,,Sarenki” w salonie fryzjerskim Pani Ewy

,,Sarenki” w salonie fryzjerskim Pani Ewy PDF Drukuj Email
piątek, 29 maja 2015 22:09, odsłon: 5046

W dniu 20 05.2015 r. ,,Sarenki” odwiedziły salon fryzjerski w którym panuje miła i serdeczna atmosfera. Jest to miejsce dla osób, które cenią sobie komfort i profesjonalizm. Dzieci dowiedziały się ,że być fryzjerem to znaczy: dużo się uczyć, być cierpliwym, twórczym, pomysłowym, dbać o swojego klienta, świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W salonie Pani Ewy dba się przede wszystkim o kondycję włosa, strzyże, czesze i pielęgnuje włosy.

By powstała piękna fryzura należy wykonać wiele czynności tj: mycie włosów, osuszyć ręcznikiem, zastosować odpowiednie preparaty do układania włosów, wymodelować szczotką i suszarką lub lokówką, prostownicą i utrwalić lakierem. W salonie znajduje się też sauna do pielęgnacji włosów zniszczonych oraz wiele różnych przyborów jak: peleryny, wałki, farby do koloryzacji włosów, szczotki, grzebienie i środki do pielęgnacji włosów.
Bardzo dobrym fryzjerem jest ten, kto często jeździ na szkolenia i uczy się  na temat koloryzacji, strzyżenia i stylizacji włosów. Jeśli klient jest zadowolony, jest to największe źródło satysfakcji pani Ewy.

Dziękujemy Pani Ewie za piękną prezentację swojego zawodu i słodki poczęstunek.

Krystyna Czurak

NASZE GRUPY 2014-2015