Start Rok 2014/2015 ,,O nutach, które ruszyły w świat” – audycja muzyczna

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

,,O nutach, które ruszyły w świat” – audycja muzyczna PDF Drukuj Email
niedziela, 26 kwietnia 2015 20:24, odsłon: 2203

alt21 kwietnia 2015 r. odwiedzili nas artyści z grupy „ARTE-MUZA”, prezentując audycję muzyczną pt.: „O nutach, które ruszyły w świat”. Podczas lekcji muzyki w pewnej szkole nauczyciel zauważył, że na pięciolinii brakuje nut. Okazało się, że dźwięki wyruszyły w świat… Dzieci zostały zaproszone do muzycznej podróży, której celem było odnalezienie wszystkich nutek.

Mali słuchacze wraz z muzykami odwiedzili Chiny, Dominikanę, Egipt, Finlandię, Grecję, Austrię, Hiszpanię oraz Czechy, zapoznając się tam z charakterystycznymi tematami muzycznymi i piosenkami. Odnalezione przez dzieci nuty powróciły na pięciolinię i utworzyły gamę, którą na koniec spotkania przedszkolaki wraz z Paniami pięknie zaśpiewały.

                     

   Krystyna Czurak

 


                                   

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information