Start Rok 2014/2015 III Edycja „Kocham , lubię, szanuję...nie niszczę, nie śmiecę, tylko recytuję” - rozstrzygnięta!!!

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

III Edycja „Kocham , lubię, szanuję...nie niszczę, nie śmiecę, tylko recytuję” - rozstrzygnięta!!! PDF Drukuj Email
środa, 22 kwietnia 2015 19:49, odsłon: 2326

alt16 kwietnia 2015 r. w naszym przedszkolu odbyła się III Edycja Konkursu Recytatorskiego „Kocham, lubię, szanuję... nie niszczę, nie śmiecę, tylko recytuję" pod patronatem Burmistrza Miasta Hajnówka. Celem konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej o tematyce przyrodniczej lub ekologicznej;wspieranie działań twórczych dzieci w różnych formach aktywności;dostarczanie przedszkolakom doznań estetycznych i emocjonalnych wypływających z piękna utworów literackich; prezentacja umiejętności artystycznych dzieci.


Gościliśmy dzieci z różnych przedszkoli wraz z rodzicami oraz szanowne jury. Oceny dokonywali: pani Dyrektor Dorota Durzyńska; pani Inspektor Oświaty Jolanta Stefaniuk; nauczycielka języka polskiego z Gimnazjum Nr 1 w Hajnówce - pani Ewa Wanda Wojcieszek; Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hajnówce – pani Alla Gryc;  Dyrektor Parku Wodnego - pan Mirosław Chilimoniuk  oraz  leśnik z Nadleśnictwa Hajnówka - pan Tomasz Olejnicki. Wszyscy mocno trzymaliśmy  kciuki za występ małych uczestników.
O tytuł Mistrza Recytacji ubiegało się 20 uczestników.  Atrakcją był występ naszych najmłodszych przedszkolaków z grupy Wiewióreczki. Piosenka „Idziemy do zoo” porwała do zabawy i dużych i małych. Gościnnie wystąpili uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Hajnówce.
Po występie uczestników konkursu, Pani Jolanta Stefaniuk powiedziała: „dziękujemy dzieciom, że mogliśmy z nimi  spędzić tak miło przedpołudnie...” . Niewątpliwe był to bardzo miło spędzony czas, w atmosferze przyjaźni i dziecięcej radości.. Prawdą jest, że  „Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat. (Janusz Korczak).

Podczas przerwy na poczęstunek, Jury obradowało i ogłosiło wyniki:

Tytuł Mistrza Recytacji otrzymała Michalina Androsiuk z Przedszkola Nr 1.
 

Wyróżnienia otrzymały:

Wiktoria Denisiuk,

Weronika Gierasimiuk,

Anastazja Gromacka,

Piotr Kiryluk,

Hanna Stańko,

Natalia Gierasimiuk,

Zofia Bagińska

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy za udział. Piękne medale Biedroneczki wykonał pan Rafał Raczkowski.
Wspólnie z Dyrektorem naszego przedszkola dziękujemy panu Burmistrzowi za patronat, jurorom, uczestnikom oraz sponsorom naszego konkursu.

Sponsorzy konkursu:

Burmistrz Jerzy Sirak - Urząd Miasta Hajnówka
Starostwo Powiatowe Hajnówka
Prezes Jerzy Aleksiejuk- Przedsiębiorstwo Wodociągów  i Kanalizacji Sp.zo.o w Hajnówce
Prezes Mieczysława Bogdanowicz- PSS Społem
Miejska Biblioteka Publiczna w Hajnówce  
Park Wodny w Hajnówce
Sala zabaw „Hula Kula”
Wioleta Bondaruk- Piekarnia „ Bochen”
Piekarnia  „Podolszyńscy”
Firma „ Runo”

Zapraszamy za rok, na IV edycję konkursu „Kocham , lubię, szanuję...nie niszczę, nie śmiecę, tylko recytuję„. 

Organizatorki: A. Panasiuk-Kaczoch, Iwona Gierasimiuk, U. Raczkowska-Filinowicz

 

 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information