Start Rok 2014/2015 Wielkanocny czas w grupie „Żuberków”

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wielkanocny czas w grupie „Żuberków” PDF Drukuj Email
sobota, 18 kwietnia 2015 22:23, odsłon: 2068

altCzas pomiędzy Wielkanocnymi Świętami wyznań Kościoła Katolickiego i Cerkwi Prawosławnej  w grupie „Żuberków” był bardzo pracowity i pełen dziecięcego oczekiwania nie tylko na to, co przyniesie zajączek… „Ja, to najbardziej czekam, aż Pan Jezus Zmartwychwstanie!” - pięknie powiedział Dymitri. Jak co roku, odbyło się wiele rozmów dotyczących tradycji, zwyczajów dotyczących świąt.

Na ich podstawie dzieci uczyły się piosenki o pisankach, liczyły jajka i pisklęta w koszyku, same próbowały układać proste zadania matematyczne, układały rytmy z figur geometrycznych, ćwiczyły pamięć, sprawność manualną, pracowały twórczo wykonując ozdoby świąteczne. Z wyhodowanych na parapecie nowalijek i regionalnych, zdrowych produktów wykonały smakowite zajączki. Uszy trzęsły się zającom, a i naszym przedszkolakom też, tak im smakowało! W czasie wspólnych zabaw ruchowych nie tylko doskonaliliśmy sprawność ruchową, ale uczyliśmy się też zasad zdrowej rywalizacji.                                                                                                 

 

Ula Raczkowska - Filinowicz

 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information