Start Rok 2014/2015 Zajączki robią zajączki – rodzinne warsztaty w czterolatkach

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Zajączki robią zajączki – rodzinne warsztaty w czterolatkach PDF Drukuj Email
sobota, 04 kwietnia 2015 08:03, odsłon: 2171

altZajączki we wtorkowe przedpołudnie miały przed sobą nie lada wyzwanie. Tuż, tuż przed Świętami Wielkanocnymi, nasze przedszkolaki razem z mamą, tatą, babcią, dziadkiem czy też siostrą, przeżyły prawdziwie „zajączkowy zawrót głowy”. Dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prosta - dziś rządziły zajączki.


Na początku  był występ o tematyce wiosenno-wielkanocnej oraz zaproszenie do wspólnej zabawy z naszymi Zajączkami. Były chwile relaksu i bliskości podczas zabawy z „Kurką” a także coś dla bardzo ostrożnych, czyli podawanie jajka z rąk do rąk, w rytmie piosenki ludowej „Wieziemy tu kogucika”. Na szczęście jajko nie wypadło …
Przyszedł czas na pracę plastyczno-techniczną. Do wyboru były trzy rodzaje wielkanocnych zajęcy – gotowe wzory były dobrą inspiracją dla wszystkich młodszych i starszych twórców. Powstały przepiękne dekoracje wielkanocne, a czas wspólnie spędzony, z pewnością pozostanie niezapomnianą pamiątką przedświątecznych  chwil.

 

J. Chodakowska, A. Kolinko i J. Wołkowycka

 

 

NASZE GRUPY 2014-2015

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information