Start Rok 2014/2015 "Dmuchamy i chuchamy" - zajęcia logopedyczne w grupie Zajączków

"Dmuchamy i chuchamy" - zajęcia logopedyczne w grupie Zajączków PDF Drukuj Email
środa, 01 kwietnia 2015 23:06, odsłon: 1127

altW grupie Zajączków odbyły się zajęcia prowadzone przez logopedę, panią Elżbietę Wołkowycką. Dzieci dmuchały i chuchały, a także uczyły się właściwego toru oddechowego. Powitał je wiosenny wietrzyk, ptaszki i piórka. Za pomocą słomek dzieci przenosiły na łąkę kolorowe kwiaty i układały gąsienicę. Przez labirynt z klocków prowadziły styropianową piłeczkę bez użycia rąk – tylko siłą własnego oddechu.

Zajęcia sprawiły zajączkom wiele frajdy, dlatego na pewno będziemy je częściej organizować.

Elżbieta Wołkowycka

NASZE GRUPY 2014-2015