Start Rok 2014/2015 Zabawy muzyczno- plastyczne w grupie ,,Sarenek”- warsztaty wielkanocne.

Zabawy muzyczno- plastyczne w grupie ,,Sarenek”- warsztaty wielkanocne. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 marca 2015 19:59, odsłon: 1308

altW dniu 26 marca 2015 r. odbyły się warsztaty dla dzieci i rodziców. Podczas spotkania dzieci zaprezentował krótką część artystyczną w postaci pięknego wiosennego występu. Były to: wiersze, piosenki,tańce i gra na instrumentach. Rodzice zostali wprowadzeni w radosny wiosenny, przedświąteczny nastrój. Po krótkiej części artystycznej dzieci wraz z rodzicami zabrały się do intensywnej pracy twórczej. Ze zgromadzonych różnorodnych ozdóbek, kolorowych  papierków zaczęły powstawać przepiękne zajączki, pisanki i koszyczki.

Te piękne dekoracje ozdobiły stół nakryty białym obrusem. Następnie wykonano pamiątkowe zdjęcia. Wszyscy wzajemnie złożyliśmy wielkanocne życzenia i udaliśmy się w świetnych humorach do domów.

Wszystkim życzymy zdrowia, szczęścia, humoru dobrego a przy tym wszystkim stołu bogatego.

Mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka.

Opr. Krystyna Czurak
                    zdjęcia: Joanna Ruszuk