Start Rok 2014/2015 Jeżyki w kinie

Jeżyki w kinie PDF Drukuj Email
niedziela, 29 marca 2015 21:15, odsłon: 1184

altDnia 23 marca dzieci z grupy Jeżyków  razem ze swoimi paniami wybrały się do Kina Orange w HDK na bajkę "Baranek Shaun ". Oglądając film zaobserwowały, iż baranek Shaun to owca sprytna, potrafiąca wprowadzić w chaos spokojne życie farmy. Nie stosująca się do żadnych zasad, ciekawska ale i odważna. Jednak owieczka ta zawsze pomaga swoim towarzyszom wyjść z opresji. Bajka ta sprawiła wiele radości dzieciom, wprowadziła w zabawny nastrój, który towarzyszył przedszkolakom do końca dnia.

Anna Olszewska

NASZE GRUPY 2014-2015