Start Rok 2014/2015 Przedszkolaki o pieski dbają, bo dobre serduszka mają

Przedszkolaki o pieski dbają, bo dobre serduszka mają PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 marca 2015 08:35, odsłon: 1288

altAby dzieci rozumiały potrzebę niesienia pomocy bezdomnym zwierzętom, co roku, w okresie zimowym, w naszym przedszkolu organizowana jest akcja pod hasłem „Nakarm pieska”. Dzięki dobremu sercu dzieci i ich rodziców udało się zebrać: ok. 13 kg karmy suchej, ok.12 kg konserw, ok.2 kg kaszy i 6 kocyków. Wszystkie dary zostały przekazane dla podopiecznych ze schroniska „Ciapek” w Hajnówce.

W imieniu tych bezdomnych czworonogów – DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA OTWARTE SERCE!!!

Anna Olszewska

NASZE GRUPY 2014-2015