Start Rok 2014/2015 Czy w sklepie zoologicznym można spotkać zwierzęta egzotyczne?

Czy w sklepie zoologicznym można spotkać zwierzęta egzotyczne? PDF Drukuj Email
niedziela, 22 lutego 2015 23:25, odsłon: 1334

altGrupa „Sarenek” postanowiła odwiedzić sklep zoologiczny. Wszyscy byli bardzo podekscytowani, ale szczególnie ci którzy byli pierwszy raz. W sklepie przywitała nas Pani Bogusia ze swoim pięknym, ogromnym i niezwykle sympatycznym psem. Pies udowodnił, że potrafi niezwykle grzecznie zachowywać się, by tylko otrzymać swój ulubiony przysmak.

Zwierzęta egzotyczne, które spotkaliśmy to: żółwie, jaszczurki, papugi. Dzieci mogły zwierzęta dotknąć, pogłaskać a nawet potrzymać w ręku. Okazało się, że niektóre z nich są szorstkie, inne małe, gładkie, a niektóre bardzo ruchliwe i krzykliwe. Obejrzeliśmy też rybki, szynszyle, króliki. Pani Krysia kupiła nam w sklepie piękną rybkę – bojownika o pięknym fioletowo-granatowym ubarwieniu, będzie teraz mieszkał w naszym akwarium w kąciku przyrody, a dzieci będą nim się opiekowały.
Dziękuję serdecznie Pani Bogusi, która z wielką pasją zaprezentowała nam wszystkie zwierzątka.

Krystyna Czurak

NASZE GRUPY 2014-2015