Start Rok 2014/2015 Dekoracje na Boże Narodzenie - warsztaty w grupie ,,Sarenek”

Dekoracje na Boże Narodzenie - warsztaty w grupie ,,Sarenek” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 grudnia 2014 08:29, odsłon: 1572

altW dniu 12.12.2014r. odbyły się w grupie ,,Sarenek” warsztaty dla dzieci i rodziców. Obecni byli: Pani dyrektor przedszkola Dorota Durzyńska, rodzice i oczywiście dzieci wraz z nauczycielkami. Zabawą muzyczno–ruchową ,,Idzie zima” rozpoczęło się przedświąteczne spotkanie. Następnie dzieci zaprezentowały program artystyczny o tematyce Bożonarodzeniowej. Były to tańce i pastorałki.

Dzieci z wielkim entuzjazmem  oznajmiały swoją radość z narodzin Chrystusa. Wykorzystane podczas prezentacji; anielskie włosy, janczary i piękna muzyka podkreśliły szczególny nastrój tego spotkania. Na koniec występu wszyscy obecni na spotkaniu zatańczyli do pięknej muzyki Last Christmas. Po prezentacji złożono wzajemnie sobie życzenia: nauczycielki i dzieci Pani Dyrektor i rodzicom, Pani dyrektor wszystkim obecnym z okazji świąt Bożego Narodzenia. Po tak pięknym wprowadzeniu w świąteczny nastrój wszyscy zabrali się do pracy. Trzy zespoły składające się z rodziców i  dzieci miały za zadanie ozdobić choinki.
Dzieci i rodzice z ogromnym entuzjazmem, niezwykłą pomysłowością, zaangażowaniem wyczarowywali, kolorowe, błyszczące, piękne cudeńka. I tak powstały: choinka z ptaszkami, aniołkami i brokatowymi ozdobami. Tymi pięknymi choinkami ozdobiono hol dolny. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcie.
Rodzicom i dzieciom dziękujemy za tak piękną dekorację.
Wszystkim życzymy spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia.

Krystyna Czurak i Joanna Ruszuk

NASZE GRUPY 2014-2015