Start Rok 2014/2015 Kolorowe kanapeczki bardzo zdrowe.

Kolorowe kanapeczki bardzo zdrowe. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 listopada 2014 08:32, odsłon: 1513

altW ramach realizacji programu zdrowotnego dzieci z grupy Jeżyków po raz pierwszy w tym roku szkolnym samodzielnie przygotowywały sobie kanapki na śniadanie. Pasta z makreli wymieszana z masłem i majonezem przez Wiktorię okazała się pysznym smakołykiem, choć niektórzy przedtem krzywili na nią nosa. Sprawiło to, że dzieci same komponowały kanapki, dodając do pasty rybnej jajko, pomidora, paprykę, ogórka wg uznania.

Kanapki samodzielnie przygotowane przez dzieci są o wiele smaczniejsze, a apetyty przy takim śniadaniu dopisują. Zwyczaj robienia samodzielnych śniadań wejdzie w grupie Jeżyków do tradycji.

Małgorzata Reduch

NASZE GRUPY 2014-2015