Start Rok 2014/2015 Dzień Edukacji w naszym przedszkolu – niespodzianka przygotowana przez grupę ,,Sarenek”

Dzień Edukacji w naszym przedszkolu – niespodzianka przygotowana przez grupę ,,Sarenek” PDF Drukuj Email
niedziela, 19 października 2014 20:48, odsłon: 1553

alt14 października 2014 r. w Dniu Edukacji ,,Sarenki’’ przygotowały niespodziankę muzyczno –taneczną. Na spotkanie zaprosiły Panią dyrektor Dorotę Durzyńską wraz z całym personelem przedszkola i dziećmi z wszystkich grup. Dzieci zaprezentowały: pantomimę ,,Bukiet dla Pań” oraz ,,Taniec z różami ’’. Piękna  francuska muzyka i aranżacja w wykonaniu dzieci  wprowadziły wszystkich w niezwykle świąteczny, radosny a nawet wzruszający nastrój.

Złożyły też Pani dyrektor życzenia następującej treści:

Życzymy naszej Drogiej Pani Dyrektor
By każdy dzień był miły
By ranny budzik srebrne dźwięki
układał w takt piosenki,
by zaczynała Pani dzień wesoła
i żeby znikła zmarszczka z czoła,
by wiatr pachniał,
śmiech szumiał,
by każdy w przedszkolu Panią rozumiał
.

Po  tak wzruszającym występie głos zabrała Pani dyrektor, podziękowała dzieciom i Paniom z grupy ,,Sarenek„ za prawdziwą ucztę duchową i piękne życzenia. Złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom naszego przedszkola z okazji Dnia Edukacji i przekazała życzenia od : Burmistrza Miasta Hajnówka, Dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej, Prezesa PSS ,,Społem„ w Hajnówce i Radnego Miasta Hajnówka Janusza Puch.
Następnie dzieci z naszej grupy obdarowały wszystkich obecnych pracowników przedszkola upominkami – obrazkami, wykonanymi własnoręcznie i wraz z dziećmi z całego przedszkola zaśpiewały sto lat, mały Bartuś z grupy 3-latków zaśpiewał piosenkę. Na koniec spotkania zatańczyli wszyscy obecni taniec integracyjny.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nagrodę Burmistrza Miasta Hajnówka otrzymały: Pani Dyrektor Dorota Durzyńska i nauczycielka Joanna Ruszuk.
13 października 2014r. w czasie uroczystości wręczenia nagród w Urzędzie Miasta Pan Burmistrz Jerzy Sirak podziękował wyróżnionym pedagogom za wzorową pracę dydaktyczno-wychowawczą, za nieoceniony wkład i zaangażowanie w funkcjonowanie placówki i za wiele efektywnych inicjatyw na rzecz wychowanków przedszkola.
Nagrodę Dyrektora przedszkola przyznała Pani Dyrektor Dorota Durzyńska: za aktywne uczestnictwo w realizacji zadań dydaktyczno wychowawczych i opiekuńczych nauczycielkom: Małgorzacie Reduch, Krystynie Czurak, Jolancie Wołkowyckiej, Iwonie Gierasimiuk, Anecie Trusiewicz – Kolinko, Agnieszce Panasiuk–Kaczoch, Urszuli Raczkowskiej-Filinowicz, Bogusławie Wołodkiewicz i Urszuli Kiryluk, dziękując za innowacyjne myślenie i inspirujące pomysły, a także ich konsekwentną realizację, życząc jednocześnie pomyślnego rozwoju zawodowego oraz satysfakcji z podejmowanych przedsięwzięć.

Krystyna Czurak i Joanna Ruszuk
                        Zdjęcia: A.Panasiuk-Kaczoch