Start Rok 2013/2014 „Jeżyki” na wycieczce w gospodarstwie agroturystycznym „Kupała”

„Jeżyki” na wycieczce w gospodarstwie agroturystycznym „Kupała” PDF Drukuj Email
piątek, 11 lipca 2014 09:11, odsłon: 2346

0313_miniPrzedsmakiem wakacji dla Jeżyków była wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego „Kupała”. Sześciolatki zobaczyły zwierzęta mieszkające na wsi i poznały ich zwyczaje. Z ciekawością przypatrywały się źrebakowi karmionego butelką ze smoczkiem, bawiły się z kotem, karmiły świnię i egzotyczne strusie.

Jeździły na krzesełku linowym przez staw oraz bryczką „powożoną” quadem po okolicy. Uczestniczyły w konkursach zręcznościowych, a ukoronowaniem wszystkich doznanych wrażeń było ognisko z kiełbaskami oraz jajecznica z jaja strusiego, które trzeba było wiercić wiertarką. Dzieci z ochotą pomagały przy wszystkich czynnościach związanych z przygotowaniem posiłku. Czas wakacji nadszedł, bo wakacje na wsi mogą być fajne.

Małgorzata Reduch

NASZE GRUPY 2013-2014