Start Rok 2013/2014 Sukces Helenki w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ziemia – nasza planeta”

Sukces Helenki w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ziemia – nasza planeta” PDF Drukuj Email
środa, 07 maja 2014 21:37, odsłon: 1985

0291_miniJedna z naszych wychowanek, Helenka Szumarska z grupy Jeżyków, uczestniczka Koła Plastycznego „Barwinek” zdobyła wysokie - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ziemia – nasza planeta”.

Razem z mamą Helenki, wzięłyśmy udział w uroczystym ogłoszeniu wyników w Przedszkolu Nr 2 w Hajnówce, które było organizatorem konkursu.

W konkursie wzięli udział również:

• Julia Siemion
  • Małgosia Marczuk
  • Hania Leszczyńska
  • Magda Tełuszecka
  • Jaś Kaczoch

Serdeczne gratulacje dla Helenki i pozostałych uczestników konkursu!

J. Wołkowycka

NASZE GRUPY 2013-2014