Start Rok 2013/2014 Cyrk w naszym przeszkolu!

Cyrk w naszym przeszkolu! PDF Drukuj Email
niedziela, 06 kwietnia 2014 21:44, odsłon: 2492

0277_miniTakich artystów w naszym przedszkolu dawno nie było... Dla naszych przedszkolaków wystąpiła grupa artystyczna „Focus” z cyrkowym przedstawieniem. O wesoły nastrój zadbał klaun Maniuś, zaś o cyrkowe popisy artystka Swietłana. Zobaczyliśmy: pokaz iluzji, akrobatykę, żonglerkę, jazdę na mini-rowerku, występ z hula-hoop, tresurę pudelka, miłego królika a na zakończenie egzotyczną  jaszczurkę legwana zielonego.

Występ był niezwykle interesujący, tym bardziej, że niektórzy z nas mogli wystąpić razem z artystami. Panie Jola i Asia oraz grupa najbardziej wysportowanych przedszkolaków z naszego przedszkola, próbowały swoich sił na mini-rowerku. Pani Bogusia oczarowała wszystkich ukrytymi umiejętnościami w świecie iluzji. Jaś z grupy Jeżyków fantazyjnie kręcił hula-hoop, najlepsi tancerze rywalizowali w zabawie z krzesełkami a mała Ula z Zajączków miała okazję asystować przy pokazie powstawania pióropusza z gazety. Naprawdę działo się wiele... Z utęsknieniem czekamy na równie ciekawe występy.

J. Wołkowycka

NASZE GRUPY 2013-2014