O NAS
ORGANIZACJA
OFERTA
INTEGRACJA
REKRUTACJA
| Przedszkolaki z grupy II i ich czarodziejskie rybki |
|
|
|
| poniedziałek, 08 lipca 2013 20:31, odsłon: 2746 | |||
|
W rytm muzyki przedszkolaki wesoło się bawiły, a następnie wykonały rybki. Zdradzały im swoje tajemnice i prosiły o spełnienie życzeń. Wysłuchały rad, jak spędzić bezpiecznie wakacje i ze smakiem zjadły pyszny podwieczorek. Następnie pożegnały się ze swoim „przedszkolkiem”, i obiecały wrócić we wrześniu wypoczęte, opalone i zadowolone. Życzę udanych wakacji, słoneczka i dużo ciekawych wrażeń... Agnieszka Panasiuk-Kaczoch
|









Podczas zabaw taneczno-ruchowych dzieci rozpoczęły podróż do krainy czarodziejskich rybek. Pociąg szybko mknął, zatrzymywał się tylko na wybranych stacjach.




