Start Rok 2012/2013 Zakończenie roku przedszkolnego w grupie VI-cio latków Integracyjnych

Zakończenie roku przedszkolnego w grupie VI-cio latków Integracyjnych PDF Drukuj Email
środa, 03 lipca 2013 21:11, odsłon: 2776

0156_miniDnia 24 czerwca 2013 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2012-2013 w grupie VI- latków integracyjnych. Uroczystość rozpoczęła się pięknie zatańczonym polonezem.

Następnie dzieci śpiewając i tańcząc zaprezentowały bogaty i ciekawy program artystyczny. Rodzice i obecna na uroczystości Pani Dyrektor Dorota Durzyńska byli pełni podziwu dla umiejętności przedszkolaków,które nagrodzili gromkimi brawami. Na twarzach małych artystów gościła duma i zadowolenie. Po zakończonej części artystycznej Pani Dyrektor wręczyła wszystkim dzieciom dyplomy i upominki. Mamy nadzieje że czas spędzony w przedszkolu będą wspominać dobrze i miło.

Urszula Kiryluk
Marta Kalinowska-Szymańska