Start Rok 2012/2013 „Dzwoneczki” na choince w Parafii Św. Dymitra w Hajnówce

„Dzwoneczki” na choince w Parafii Św. Dymitra w Hajnówce PDF Drukuj Email
środa, 13 lutego 2013 19:38, odsłon: 2657

0113_miniPrzedszkolaki podczas ferii skorzystały z zaproszenia i wystąpiły na choince przygotowanej przez Bractwo Młodzieży Prawosławnej z Parafii Św. Dymitra wraz z opiekunem ks. Janem Wołkowyckim. Towarzyszyła im Pani Dyrektor, oraz wychowawczynie i rodzice. Dzieci zaśpiewały kolędy i rozpoczęła się zabawa choinkowa. Bardzo dziękujemy za zaproszenie oraz upominki, które dzieci otrzymały po występie.

Świątecznym akcentem-spotkaniem choinkowym, rozpoczęliśmy współpracę. Wiosna i nowe pomysły skłonią nas do wspólnych działań dla rzecz dzieci.

WIĘCEJ na

NASZE GRUPY 2012-2013