Start Rok 2012/2013 Dzień Babci i Dziadka w grupie I

Dzień Babci i Dziadka w grupie I PDF Drukuj Email
środa, 30 stycznia 2013 21:31, odsłon: 2644

0111_mini21 stycznia w grupie Wiewiórek odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy bowiem Dzień Babci i Dziadka. Dzieci były bardzo przejęte, ale też przeszczęśliwe, że mogą sprawić swoim najbliższym niespodziankę. Liczne (ok. 60-osobowe) grono wyjątkowych gości powitały dzieci, dyrektor i nauczycielki.

Wnuczęta, dziękując Babciom i Dziadkom za miłość, cierpliwość, dobroć i serdeczną troskę recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki. Goście byli poruszeni. Niejedna Babcia i niejeden Dziadzio ukradkiem ocierali łzy wzruszenia, gdy ich kochane wnuki prezentowały zdobyte w przedszkolu umiejętności. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Kolejną niespodzianką dla naszych kochanych gości były prezenty, które dzieci wykonały własnoręcznie (z „niewielką” pomocą nauczycielek) – laurki oraz pięknie zapakowane pierniczki.

Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznym poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Goście dzielili się swoimi wrażeniami z występu dzieci. Duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane wnuczęta. Nie zabrakło też pamiątkowych fotografii.

Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. I za rok znów spotkamy się w przedszkolu z naszymi miłymi dziadkami.

Bogusława Wołodkiewicz

Urszula Raczkowska-Filinowicz