Kwietniowe zajęcia Jeżyków. PDF Drukuj Email
czwartek, 25 kwietnia 2024 18:54, odsłon: 91

Kwietniowe zajęcia Jeżyków.

Kwiecień plecień...., oj tak raz ciepło raz zimno i deszczowo. Kwiecień pomimo tego, że mógłby dać nam  cieplejsze dni, to ma  kapryśną pogodę. Nazwa miesiąca pochodzi od kwitnących o tej porze kwiatów. Jeżyki przyłączyły się do akcji Zdroworosną ,i w markecie Mrówka brały udział w warsztatach sadzenia. Każdy przedszkolak otrzymał doniczkę z ziemią  i zasadził nasionka. Spotkanie z wesołą  Mrówką było niespodzianką, dzieci otrzymały odblaskowe  opaski i kolorowanki. W sali zrobiliśmy kącik przyrody, i obserwujemy nasze roślinki i czekamy na kwiatki.

Szukaliśmy także kolorów wiosny eksperymentując, bawiąc się kolorową chustą animacyjną, tworząc wiosenne prace plastyczne, jak również podczas spacerów. Miłą relaksacją  był pobyt na huśtawkach w parku kieszonkowym.

Agnieszka Prokopiuk

Opis zdjęć: Zdjęcia przedstawiają dzieci podczas szukania kolorów wiosny,wykonywania  prac plastycznych, na warsztatach ogrodniczych i podczas spacerów.