Wiosenne zabawy z rodzicami w Grupie Sówek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 17:35, odsłon: 118

Wiosenne zabawy z rodzicami w Grupie Sówek

Dzieci wraz z rodzicami w Przedszkolu Nr. 3  z Oddziałami Integracyjnymi im Żubra Pompika w Hajnówce spotkali się 10 kwietnia 2024 roku na wiosennych zabawach. Nauczycielki wprowadziły uczestników w klimat wiosennej zabawy. Wspólne  tańce, śpiewy wprowadziły wszystkich uczestników, tych małych i dużych w radosną, przyjazną atmosferę. Rodzice bawiąc się wspólnie z dziećmi, mieli także dobrą okazję do obserwacji swoich pociech w różnych sytuacjach.

Warto podkreślić, że takie spotkania pozwalają rodzicom na bliższy udział w edukacji ich dzieci i sprzyjają wzmacnianiu więzi emocjonalnych.

Serdecznie dziękujemy za przybycie i miłą atmosferę.

Panie z grupy Sówek.

Opis zdjęć: Zdjęcia przestawiają rodziców i dzieci podczas wspólnych wiosennych zabaw.

Opracowały: Justyna Moroz i Luiza Fiedorowicz