Jeżyki i Zajączki biorą udział w Akcji Czynnej Ochrony Płazów PDF Drukuj Email
sobota, 20 kwietnia 2024 06:08, odsłon: 127

Jeżyki i Zajączki biorą udział w Akcji Czynnej Ochrony Płazów

Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach warsztatowych w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej oraz w zajęciach terenowych w Parku Pałacowym. Na początek dzieci obejrzały prezentacje o płazach, dużo ciekawostek dowiedziały się od specjalistów  Białowieskiego Parku Narodowego o tym gatunku zwierząt. W dalszej części miały zadania do wykonania. Układały tematyczne puzzle, tworzyły książeczki o poszczególnych etapach rozwoju żaby. Spacer obok płotek , i szukanie żab w wiaderkach było podsumowaniem edukacyjnego spotkania. Na zakończenie zabawy na świeżym powietrzu i wesołe fotki.

Agnieszka Prokopiuk i Iwona Gierasimiuk