Wspólne wyjście Żuberków, Jeżyków i Zajączków-warsztaty PDF Drukuj Email
środa, 03 kwietnia 2024 18:10, odsłon: 157

Wspólne wyjście Żuberków, Jeżyków i Zajączków- warsztaty

Tuż przed powitaniem nadchodzącej wiosny dzieci z grup: Żubrów, Jeżyków i Sarenek wspólnie wybrały się do Hajnowskiego Domu Kultury na warsztaty artystyczne pt. „W poszukiwaniu wiosny”. Zajęcia miały na celu integrację dzieci podczas zabaw muzycznych, tanecznych i zajęć plastycznych.

Dzieci już od samego rana wyczekiwały, kiedy wyruszą na wspaniałą przygodę – w końcu miały szukać wiosny !  Pogoda była piękna, a więc po śniadaniu nastał czas na rozpoczęcie wycieczki. Po dotarciu na miejsce – do Hajnowskiego Domu Kultury rozpoczęły się prawdziwe poszukiwania nadchodzącej pory roku. Dzieci szukały wiosny w trakcie zabaw muzycznych i tanecznych, ćwicząc przy tym swoje ciało i świetnie się bawiąc. Były nawet konkurencje sportowe, które wspaniale umiliły nam czas i wprowadziły ducha rywalizacji – kto szybciej odnajdzie Panią Wiosnę? Następnie przenieśliśmy się do pracowni plastycznej, gdzie pod czujnym okiem instruktorów dzieci tworzyły swoje własne Marzanny – symbole pożegnania jesieni, a powitania wiosny.

Dzieci w trakcie wycieczki z pewnością odnalazły zwiastuny nadchodzącej wiosny.

Monika Szwarc