Start Rok 2012/2013 Nagrodzeni z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Nagrodzeni z okazji Dnia Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
poniedziałek, 29 października 2012 19:09, odsłon: 2567

0092_miniIstnieją ludzie, którzy mają serce ze złota,
Wszystko, co czynią jest odbiciem ich serdeczności
A tymi ludźmi, którzy mają serce ze złota

jesteście Wy Nauczyciele i Wychowawcy.
Za ten trud i spracowane ręce,
kłaniam się Wam dzisiaj w podzięce”

Słowa Jana Pawła II

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich osób odpowiedzialnych za kształcenie dzieci i młodzieży, a więc nauczycieli, to czas podziękowań, gratulacji i składania życzeń.

W dniu 10 października z rąk Burmistrza Miasta Hajnówka - Pana Jerzego Siraka; Inspektor Oświaty Pani Jolanty Stefaniuk oraz Przewodniczącego Rady Miasta - Pana Eugeniusza Saczko, nagrody otrzymała Dyrektor przedszkola Pani Dorota Durzyńska oraz nauczycielka grupy sześciolatków Pani Agnieszka Panasiuk-Kaczoch.

Troska i dobro dziecka jest priorytetem w naszym przedszkolu. Ponadto rozwijanie potrzeb i zainteresowań każdego dziecka oraz dbanie o jego wszechstronny rozwój.

Pani Dorota Durzyńska wręczyła także nagrody Dyrektora, życząc satysfakcji z wykonywanej pracy. Otrzymały je nauczycielki: Pani Iwona Gierasimiuk, Pani Anna Olszewska i Pani Halina Pawluczuk.

Nagrody będą dla nas nagrodami, ale także motywacją do dalszych działań podejmowanych na rzecz rozwoju naszej „przedszkolnej oświaty”.

Foto: Emilia Rynkowska

NASZE GRUPY 2012-2013