Start Rok 2012/2013 Jacy jesteśmy

Jacy jesteśmy PDF Drukuj Email
środa, 10 października 2012 18:38, odsłon: 2923

0089_mini4 października 2012r. odbyły się zajęcia otwarte w grupie 4 - latków "Oto ja" prowadzone przez Krystynę Kowalską. Zajęcia miały na celu integrowanie dzieci i rodziców podczas wspólnych zajęć i zabawy. Dzieci chętnie określały swoje cechy fizyczne.

Umiały nazwać poszczególne części ciała, przeliczały je. Wspólnie z mamami wykonały postać dziewczynki i chłopca. Mamy miały zadanie odrysować wybrane dziecko na dużym arkuszu papieru, a następnie wykleić kolorowym papierem i zakolorować pastelami. Zaangażowanie w wykonanie dużych postaci było duże. Po skończonej pracy wykorzystałam taniec integracyjny z pedagogiki zabawy, wszyscy zatańczyli do muzyki "A nasz wężyk" "KLANZA".

Krystyna Kowalska

NASZE GRUPY 2012-2013