„Proszę Państwa oto Miś” – warsztaty w grupie Sarene PDF Drukuj Email
wtorek, 28 listopada 2023 09:32, odsłon: 237

„Proszę Państwa oto Miś” – warsztaty w grupie Sarene

W dniu 23.11.2023r. grupa Sarenek świętowała Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci tego dnia przybyły do przedszkola w towarzystwie swoich ulubionych maskotek. Sala przedszkolna szybko wypełniła się dużymi, małymi, kolorowymi, puchatymi, mięciutkimi i wyjątkowymi przytulankami. Towarzyszyły one dzieciom przez cały dzień w czasie wesołych zabawach.

Po śniadaniu przedszkolaki wybrały się na warsztaty plastyczne zorganizowane przez Klubokawiarnię Lipowart. Dzieci w godzinę zamieniły się w prawdziwe niedźwiedzie. Własnoręcznie wykonane uszka i łapki nadały dzieciom misiowego charakteru i wyglądu.

Dzień Pluszowego Misia to dzień wyjątkowy pełen uśmiechu i dobrej zabawy.

Katarzyna Szerszunowicz

Opis galerii:

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Sarenek w czasie zabaw z okazji Dnia Pluszowego Misia.