Na jesiennym wybiegu u Żubra Pompika PDF Drukuj Email
niedziela, 29 października 2023 22:16, odsłon: 390

26 Października 2023r. w Przedszkolu NR 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce odbył się Jesienny Pokaz Mody pod Honorowym Patronatem Pani Dyrektor Eweliny Doroty Durzyńskiej, zorganizowany przez nauczycielkę Barbarę Koźluk. Śledząc trendy w modzie postanowiliśmy w tym roku uczcić nadejście jesieni Pokazem Mody. Nie zawiodła pomysłowość Dzieci i Rodziców.

Kreacje przygotowano według własnych pomysłów, wykonano je z wszelkich dostępnych darów jesieni: kasztany, żołędzie, jarzębina i kolorowe liście oraz z różnorodnych tkanin, bibuły, kwiatów. Wszystkie były wyjątkowe, a przede wszystkim oryginalne. W tym dniu w przedszkolu zagościła prawdziwa Jesień. Po wybiegu spacerowały jesienne elfy, pan Kasztan, dżentelmen - drzewo, sprytny lisek, leśne ludki oraz nie zabrakło pani Jesieni i pana Jesień. W tym roku nagrody wręczała prowadząca Barbata Koźluk z przedstawicielem męskiego grona pedagogicznego - Panem Marcinem Sadowskim. Wspólnie wykonaliśmy również pamiątkowe zdjęcie. Wszyscy bawili się wspaniale. Mamy nadzieję, że taki sposób witania Jesiennej pory roku na stałe wpisze się w kalendarz przedszkolnych wydarzeń.

Barbara Koźluk

Zdjęcia: Jolanta Ochryciuk

Na zdjęciach widać prezentowane stroje przez ,,modelów” i ,,modelki” na wybiegu z wszystkich grup przedszkolnych. Następne zdjęcia przedstawiają uśmiechnięte dzieci odbierające nagrodę z dyplomem. Na ostatnich zdjęciach widać wszystkich uczestników Jesiennego Pokazu Mody.