Jesienna wizyta Wiewiórek u koleżanki Mai na ulicy Wiosennej. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 października 2023 23:03, odsłon: 396

Nasze spotkanie na ulicy Wiosennej były też świetną okazją na celebrację Mai urodzin – gdyż właśnie w tym czasie miały one miejsce. Było więc wspólne składanie życzeń, wręczenie symbolicznego prezentu i głośne śpiewanie sto lat!

I żeby tego było mało, my również zostaliśmy obdarowani prezentami. Tata Mai, który jest policjantem,  każdemu z nas dał odblaskową opaskę na rękę by na ulicy być widocznym i dzięki temu bezpiecznym.

Bardzo dziękujemy rodzicom Mai za zaproszenie i zorganizowanie nam wszystkim tak miłego, wesołego, pouczającego i bezpiecznego przedpołudnia.

Jolanta Wołkowycka

Zdjęcia: Andrzej Trofimiuk i Jolanta Wołkowycka

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Wiewiórek podczas wycieczki do koleżanki Mai. Piewrsze zdjęcia prezentują spacer dzieci ulicami miasta, przejazd autobusem, obserwację jesiennego ogródka, zabawę dzieci na podwórku, poczęstunek dzieci przy stole i powrót dzieci do przedszkola.