Dzień Mamy w grupie Wiewiórek PDF Drukuj Email
niedziela, 11 czerwca 2023 18:53, odsłon: 249

W maju najpiękniejszym miesiącu w roku swoje święto obchodzą najważniejsze dla nas w życiu osoby – to nasze Kochane Mamy. Wiewióreczki zaprosiły swoje mamy na specjalnie przygotowaną dla nich uroczystość. Dzieci zaprezentowały mamom, wiersze, piosenki i taniec. W ten oto sposób, wyraziły swoją czułość, miłość i szacunek dla swoich mam. Było dużo radości ale i niejednej mamie łezka wzruszenia się zakręciła w oku przy słowach piosenki „Kocham cię, ti amo, je t’aime”.

Po występie wszystkie Wiewióreczki uściskały swoje mamy i wręczyły obrazki, które same zrobiły. Nagrodą za piękny występ był zjazd na zjeżdżalni tunelowej wprost w ramiona kochanej mamusi. Nie mogło zabraknąć na takiej uroczystości słodkiego poczęstunku dla mam i dzieci oraz wspólnych zdjęć pamiątkowych.

Dziękujemy bardzo wszystkim mamusiom i tatusiom za przybycie, bardzo miło było was gościć. Dziękuję również za pomoc w organizacji słodkiego poczęstunku.

Iwona Gierasimiuk

Zdjęcia: Elżbieta Wołkowycka

Zdjęcia przedstawiają uroczysty występ z okazji Dnia Mamy w grupie Wiewiórek.