Start Rok 2011/2012 Piknik rodzinny - 25 maja

Piknik rodzinny - 25 maja PDF Drukuj Email
wtorek, 26 czerwca 2012 18:56, odsłon: 2743

0076_miniTydzień Rodziny został zorganizowany w celu uczczenia świąt tj. Dzień Mamy, Dzień Taty oraz Dzień Dziecka. Rozpoczęliśmy piątkowym spotkaniem na placu przedszkolnym, gdzie Pani Dyrektor przywitała zebranych piknikowiczów i przedstawiła program całego tygodnia.

Grupa 6-latkow wraz ze swoim reżyserem- panią Małgosią pokazała nam swoje zdolności aktorskie przedstawiając „Amarelle”. Natomiast 6latki integracyjne zatańczyły taniec kwiatów.

W Kawiarence Biedronce, czekały smakołyki. Były to wypieki rodziców, przygotowane na konkurs na najsmaczniejsze ciasto pikniku. Za symboliczną złotówkę można było popróbować tych smakołyków i poprzez wrzucenie kuponu wytypować zwycięskie ciasto. Najszybciej zniknęło ciasto truskawkowe pani Iwony Pietruczuk, a najwięcej głosów zdobyły ciasta p. Diany Tokaruk, p. Anety Siniakowicz i p. Małgorzaty Monach. Panie otrzymały dyplomy Najsłodszej Mamy oraz upominki (karnety do zakładu fryzjerskiego, bilety do Parku Miniatur).

Podczas spotkania można było wziąć udział w aukcji prac dzieci (najcenniejsza była praca plastyczna Gabrysi Kojło). Światowy fotograf - pani Jola robiła rodzinne zdjęcia wśród leśnych zwierząt. Słonko pięknie grzało i swymi promykami buźki rozweselało.

Muzyka rozbrzmiewała i zainteresowanych gapiów z osiedla Lipowa w zazdrość wprawiała, że to była impreza tylko przedszkolaków z Rzecznej Nr 3, a co niektórym to nawet leciały łzy.

Sporo kalorii nam przybyło, więc na wycieczkę rowerową na następny dzień się umówiliśmy.

Agnieszka Panasiuk-Kaczoch