Zajączki świętują Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj Email
wtorek, 31 stycznia 2023 22:58, odsłon: 351

Dzień Babci i Dziadka to najwdzięczniejsze ze wszystkich świąt w kalendarzu wydarzeń przedszkolnych. Osoby Babć i Dziadków kojarzą się i nam, dorosłym ze wszystkim tym, co najlepsze. Przedszkolaki z grupy Zajączki wdzięczne za ciepło i miłość zaprosiły najmilszych Gości na uroczyste obchody Ich święta. Dzieci pod czujnym okiem nauczycieli zaprezentowały specjalny montaż słowno – muzyczny. Nie zabrakło tańców, piosenek, wierszy, życzeń zdrowia i uśmiechu. Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie nagrodzili wnuczęta gromkimi brawami. Pojawiły się ukradkiem wycierane łzy wzruszenia...

Po występie Zajączki wręczyły Gościom własnoręcznie przygotowane upominki. W przepięknej scenografii wszyscy mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia. Następnie odbył się słodki poczęstunek. To była wyjątkowa uroczystość!

Urszula Raczkowska

zdjęcia: Jolanta Ochryciuk

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Zajączków podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.