Dzień Babci i Dziadka grupie Sarenek PDF Drukuj Email
niedziela, 29 stycznia 2023 17:41, odsłon: 337

“Kochana Babciu, kochany Dziadku, dziś wam przynoszę po jednym kwiatku, do tego dokładam serdeczne życzenia, niech wam się spełnią wszystkie marzenia!” 23 stycznia przedszkolaki z grupy Sarenek od samego rana z wielką niecierpliwością czekały na spotkanie z ukochanymi Babciami i Dziadkami. Sarenki przygotowały gościom specjalny program artystyczny – „Jasełka”. Dzieci w strojach aniołów, pastuszków, królów i oczywiście Maryi i Józefa pięknie recytowały swoje role, śpiewały kolędy i pastorałki oraz prezentowały układy taneczne.

Przedszkolaki w ten sposób wyraziły  swoją ogromną miłość dla każdej Babci i Dziadka.

Na zakończenie dzieci wręczyły kolorowe laurki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek.

Ten dzień był pełen radości, uśmiechu oraz małych wzruszeń.

Katarzyna Szerszunowicz

Zdjęcia: Elżbieta Wołkowycka

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Sarenek w czasie przedstawienia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na zdjęciach znajdują się również zaproszeni goście.