Bal karnawałowy u Lisków PDF Drukuj Email
środa, 25 stycznia 2023 22:00, odsłon: 346

Bal karnawałowy jest jednym z najbardziej wyczekiwanych przez wszystkie dzieci wydarzeń w przedszkolu. Również i Liski zajęte były dekorowaniem swojej sali na tą niezwykłą uroczystość. Pojawiły się kolorowe balony, błyszczące łańcuchy, girlandy, pompony, serpentyny. A kiedy nadszedł wymarzony dzień, jak co roku do przedszkola zaczęły „napływać” przeróżne postaci z baśni, bajek, wierszy, piosenek, gier i filmów. „Człowiek pająk”  tańczył z Królewną Śnieżką, pan policjant hasał z tajemniczą księżniczką, a Święty Mikołaj poprawiał czapkę, która mu wciąż spadała.

Nie sposób wymienić wszystkich postaci biorących udział w balu, ale wszystkie pląsały w korowodach, parach i kółeczkach w rytmie samby, piosenek dla dzieci, czy tych z Akademii Pana Kleksa.  Czekamy z niecierpliwością na następny taki bal.

Halina Pawluczuk

Zdjęcia ukazują dzieci z grupy Lisków podczas zabawy na tegorocznym balu karnawałowym.