Zajączki na „Koncercie Kolęd” w Hajnowskim Domu Kultury PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 stycznia 2023 23:49, odsłon: 377

Święta Bożonarodzeniowe to czas śpiewania kolęd i kolędowania. Tradycja ta wprowadza wyjątkową atmosferę w naszą codzienność. Choć na zewnątrz z pogodą bywa różnie, melodie te tworzą niepowtarzalny, dostojny, a zarazem ciepły klimat. 28 grudnia w sali kolumnowej Hajnowskiego Domu Kultury odbył się „Koncert Kolęd” zorganizowany przez Akcję Katolicką przy współpracy z HDK.

W pięknej scenerii, przy akompaniamencie fortepianu grupa „Zające” z naszego przedszkola wyśpiewała kolędy: „Lulajże Jezuniu”, „Nie było miejsca” i pastorałkę „Bosy pastuszek”. To był udany występ. Dzieci i wtórujące im nauczycielki otrzymały gromkie brawa od licznie zgromadzonej publiczności.

Urszula Raczkowska

zdjęcia: Hubert Łukasiewicz

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Zajączków wraz z nauczycielami podczas występu w Hajnowskim Domu Kultury.