„Przybieżeli do Betlejem…” – Jasełka w grupie Sarenek PDF Drukuj Email
środa, 28 grudnia 2022 21:34, odsłon: 366

W dniu 19 grudnia przedszkolaki z grupy Sarenek zaprosiły rodziców na świąteczne przedstawienie. Celem tej uroczystości było wprowadzenie zebranych w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie było wyjątkowe, pełne radości i małych wzruszeń. Przedszkolna scena wypełniła się pięknymi aniołkami, które rozpoczęły Jasełka tańcem z gwiazdami do dźwięków piosenki „Noel”. Do szopki przybyli również pastuszkowie, którzy zatańczyli przy ognisku i królowie wędrujący z dalekiego wschodu. Wszyscy składali dary Dzieciątku.

W czasie przedstawienia można było posłuchać wesołych kolęd i pastorałek. Na koniec dzieci przesłały życzenia – wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz wręczyły świąteczne stroiki.

Katarzyna Szerszunowicz

Na zdjęciach widać dzieci z grupy Sarenek w czasie przedstawienia świątecznego.