Andrzejkowo w Sarenkach PDF Drukuj Email
niedziela, 11 grudnia 2022 22:37, odsłon: 319

„Hokus pokus, czary mary, niech się rozpoczną czary!”. Tymi słowami dzieci z grupy Sarenek, rozpoczęły zabawę andrzejkową. Pięknie przystrojona sala, skoczna muzyka i kolorowe stroje przedszkolaków, stworzyły idealną atmosferę do wspólnych wróżb, czarów i innych atrakcji. Na początku dzieci poznały zwyczaje i obrzędy związane z Andrzejkami. Później były wróżby i dobra zabawa. Odczytywanie znaków i przepowiedni wprowadziło wszystkich w doskonały nastrój.

Przedszkolaki mogły się dowiedzieć kim zostaną w przyszłości. Na niejednym policzku pojawił się rumieniec. Było dużo radości i śmiechu. Ważne jest jednak to, że ten wspaniale spędzony czas dostarczył maluchom wielu przeżyć i emocji.

Angelika Koszel

Na pierwszych zdjęciach znajdują się dzieci pozujące w przebraniach ,na kolejnych zdjęciach widzimy dzieci podczas tańców i zabaw. Ostatnie zdjęcia pokazują jak dzieci pozują do wspólnego zdjęcia.