Misiowo u Zająców PDF Drukuj Email
wtorek, 29 listopada 2022 19:54, odsłon: 427

Dzień Pluszowego Misia jest świętem, które przedszkolaki szczególnie uwielbiają. Co roku 25 listopada dzieci przychodzą do przedszkola ubrani w kolorach ,,misiowych’’ np. brązowym, pomarańczowym a nawet białym. W tym wesołym dniu na przedszkolaki czekało wiele atrakcji i ciekawych zajęć. Do wspólnych zabaw zapraszały nas dwa wesołe misie. Przedszkolaki z grupy Zajączków w misiowym towarzystwie szły po śladach, ktróre zostawiły misie wykonując tor przeszkód przed zaśnięciem w sen zimowy.

Dzieci również wykonały pracę plastyczną przy użyciu dłoni pomalowanej farbą i tak powstały nasze misie - pysie. W takim dniu nie mogło zabrakąć misiowych tańców do muzyki pt. ,, Taniec zygzak’’, każdy miś kręcił zadkiem i machał łapkami.

Dzień Misia Pluszowego w naszej grupie był pełen uśmiechu, radości i wspolnej zabawy. W ramach tego święta Panie wręczyły misiom medale i słodki upominek.

Barbara Kożluk

Zdjęcia: Jolanta Ochryciuk

Zdjęcia przedstawiają różnorodne zabawy w grupie Zajączków z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia. Dzieci wykonują prace plastyczną przy użyciu dłoni pomalowanej farbą. Ostatnie zdjęcia przestawiają taniec misiów.