W świecie książek czyli Sarenki w odwiedzinach w Bibliotece PDF Drukuj Email
czwartek, 24 listopada 2022 23:49, odsłon: 302

W ostatnim tygodniu Sarenki wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hajnówce. Tematem spotkania było zapoznanie dzieci z biblioteką. Przedszkolaki dowiedziały się co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać. Zobaczyły jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Dzieci dowiedziały się także jak należy dbać o książki. Nie zabrakło głośnego czytania i oglądania najciekawszych książek edukacyjnych.

Na zakończenie zajęć, Sarenki obiecały Paniom, że wrócą do biblioteki ze swoimi rodzicami aby dalej kontynuować poznawanie świata za pomocą książki.

Angelika Koszel

Na pierwszych zdjęciach znajdują się dzieci bibliotece, kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci zwiedzające bibliotekę. Na ostatnich zdjęciach dzieci oglądają teatrzyk.