Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dyniowo u Sarenek PDF Drukuj Email
czwartek, 03 listopada 2022 18:06, odsłon: 165

Nazywano ją królową jesieni, ona zaś mówi o sobie, że jest rośliną o wielu twarzach. Mowa tutaj oczywiście o naszej wspaniałej dyni. Z tej okazji w grupie Sarenek świętowaliśmy Dzień Dyni. Na nasze zajęcia przybył wspaniały gość - Pani Dyrektor Dorota Ewelina Durzyńska. Tego dnia do przedszkola zostały przyniesione dynie, a najmłodsi ubrali się na pomarańczowo. Niektórzy nawet przebrali się w piękne dyniowe stroje. Dzień Dyni pozwolił przedszkolakom poznać wielką różnorodność dyń oraz wzbogacił ich wiedzę na temat tych warzyw. Dzieci wzięły udział w licznych zabawach z udziałem dyń.

 

Pani Kasia z dziećmi stworzyła dyniową Sarenkę – symbol naszej grupy. Wspólna praca reprezentowała nas na wystawie zorganizowanej z okazji przedszkolnego Dnia Dyni.

Na koniec upiekliśmy przepyszne dyniowe ciasto co dało dzieciom mnóstwo zabawy. To był wspaniały dzień.

 

                                                                                                               Angelika Koszel

                                                                                                                          Zdjęcia: Katarzyna Szerszunowicz

 

 

Opis galerii zdjęć:

Na zdjęciach widać dzieci z grupy Sarenek. Pierwsze zdjęcia prezentują dzieci w czasie poznawania dyni. Kolejne w czasie zabaw ruchowych a następne w czasie pieczenia ciasta. Ostatnie to zdjęcia pamiątkowe w przebraniu dyni.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information