Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Kolorowe parasole w grupie Żuberków PDF Drukuj Email
czwartek, 27 października 2022 20:12, odsłon: 188

„Parasolki, parasole – kolorowe i wesołe. Każdy parasolkę ma!” Mają ją też dzieci z grupy „Żuberki”! A to dzięki temu, że same ją przygotowały! No prawie same, bo pomogły im w tym Panie nauczycielki, ale ich pomoc była naprawdę niewielka, bo dzieci z „Żuberków” są naprawdę wyjątkowe i przygotowanie grupowego parasola stało się dla nich wielką frajdą, ale też i nie lada wyzwaniem!

 

 Chwilkę po godzinie 10 wszystkie dzieci chwyciły za pędzelki i zaczęły własnoręcznie ozdabiać swój grupowy parasol. Było przy tym mnóstwo uśmiechów, bo dzieci poza malowaniem mogły też ubrudzić swoje rączki, a to również sprawia dzieciom mnóstwo radości.

Pomalowany „parasol” wymagał jednak dobrego wyschnięcia, dlatego też prace końcowe zostały zaplanowane na następny dzień i wtedy też dzieci mogły wypełnić go wcześniej zebranymi liśćmi i kasztanami. Ach…ileż było przy tym radości! Każdy mały Żuberek chciał aby wrzucony przez niego kawałeczek jesieni był szczególny i wyglądał wyjątkowo!

I naszym zdaniem się to udało, a Wy jak myślicie? Obejrzyjcie naszą galerię i oceńcie sami czy Żuberki będą miały ochronę przed jesiennym deszczem.

 

 Małgorzata Lipnicka – Pleskowicz

Zdjęcia: Monika Szwarc

 

 

 

Opis galerii zdjęć:

przedstawia kolejne etapy wykonywania pracy: malowanie, ozdabianie parasola oraz pozowanie przy gotowej już pracy.  


 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information