Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

II Jesienny Pokaz Mody u Żubra Pompika PDF Drukuj Email
środa, 26 października 2022 21:34, odsłon: 340

19 października 2022 r. w Przedszkolu Nr 3 z Odziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce odbył się Jesienny Pokaz Mody pod honorowym Patronatem Pani Dyrektor Eweliny Doroty Durzyńskiej zorganizowany przez nauczycielkę Barbarę Koźluk. Rozpoczął się od występu dzieci z grupy zajączków. Przedszkolaki miały okazję do zaprezentowania niezwykłych i jedynych w swoim rodzaju strojów jak w prawdziwym teatrze.

Niepowtarzalne kreacje zostały wykonane przez rodziców dzieci, którzy wykazali się ogromną pomysłowością oraz kreatywnością. Do ich wykonania użyto wszelakich „skarbów jesieni”. Królowały kasztany, kolorowe liście, żołędzie, a największym tegorocznym hitem okazały się czerwone korale z jarzębiny. Małe modelki i modele z gracją poruszali się po „wybiegu” specjalnie do tego przygotowanym, prezentując swoje stroje w rytm jesiennej muzyki. Każda kreacja była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, a rodzice naszych przedszkolaków stali się inspiracją dla projektantów mody. Wszyscy, łącznie z Panią Dyrektor i Wicedyrektor czuliśmy się jak na pokazie paryskiego znanego projektanta mody Vogue. Dzieci otrzymały dyplomy, nagrody oraz gratulacje z rąk Pani Dyrektor Doroty Eweliy Durzyńskiej oraz Pani Wicedyrektor Bogusławy Wołodkiewicz i naszej prowadzącej Barbary Koźluk. Pani Dyrektor pogratulowała i podziękowała oraz doceniła trud włożony w organizację tego przedsięwzięcia. Miło było słyszeć moc pozytywnych słow, które dają duży power do kolejnych wyzwań. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy zorganizować Jesienny Pokaz Mody w Przedszkolu i mamy nadzieję, że jego finał na długo zagości w pamięci naszych małych modeli!!! Do zobaczenia na następnym przedszkolnym wybiegu już za rok!!!

Dziękujemy sponsorom za wsparcie:

Pani Dyrektor za nagrody dla osób wyróżnionych

Park Wodny w Hajnówce

Sklep Mango

Apteka Cefarm

 

 

Barbara Koźluk

Zdjęcia: Agnieszka Prokopiuk

 

Opis galerii zdjęć:

Na zdjęciach widać prezentowane stroje przez ,,modelów” i ,,modelki” na wybiegu z wszystkich grup przedszkolnych. Następne zdjęcia przedstawiają uśmiechnięte dzieci odbierające nagrody. Na ostatnich zdjęciach widać wszystkich uczestników Jesiennego Pokazu Mody na zdjęciu grupowym.

 


 
 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information